Hakkında


1984 Antalya doğumlu Serap Oğuz Tan; ilk, orta ve lise öğrenimini Antalya’da tamamladıktan sonra 2002 yılı itibari ile üniversite eğitimi için geldiği İstanbul’da yaşamaktadır.

Marmara Üniversitesi mezunu Oğuz Tan, kariyer hayatı devam ederken yine aynı üniversiteden İletişim ve Pazarlama üzerine master programına katılmıştır. Mezuniyet sonrasında kariyerine “Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları” alanında orta ve üst düzey yöneticilik pozisyonlarında devam etmiştir. İyi derecede İngilizce ve İspanyolca bilmektedir.

Profesyonel kariyerinin yanı sıra özel ilgi alanı olan Moda ve Güzellik alanlarında özel eğitimler alan Serap Oğuz Tan; 2009-2010 yılları arasında Moda Tasarım ve Haute Couture Dikiş Eğitimi; 2012 ve 2013 yıllarında da MAC Cosmetic Akademi;Kryolan Makeup Akademi’den Makyaj  ve Ross Pharma’ dan Dermo Kozmetik Eğitimleri almıştır.

2010 yılından bu yana Güzellik, Stil ve Yaşam üzerine; 2014 ten beri de annelik tecrübelerini blogunda yazmaktadır. Yazıları Hürriyet- Yazar Kafe’de yayınlanmakta olup; Türkiye Blog Camiasının tanınmış yazarlarındandır.

2013  Yılında profesyonel kariyerine eş zamanlı olarak başladığı Sosyal Medya Danışmanlığı ve Event/ PR Yonetimi alanında ulusal ve uluslararası alanda hizmet etmektedir. Hamilelik serüveni ile birlikte kurumsal hayatını geriden bırakıp; tam zamanlı bir anne ve sosyal medya danısmanı olarak kariyerine devam etmektedir.

Aşağıda birlikte çalıştığı markalardan bir kısmı yer almakta 🙂

 

Referanslar ;

 

Bu sitede kullanılan her türlü yazı, içerik ve görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu blogdaki hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Serap Oğuz Tan ©2016 - Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım : Blogger Tasarım